Za kvalitou si stojíme. Při nespokojenosti vrátíme peníze a dáme 200 Kč navrch! Stačí nám napsat.
Johznzy
Poslat zprávu
Umím: Webdesign, Internetová reklama, PR články, SEO & PPC, Poradenství, Tvorba loga, Tvorba banneru, Tvorba vizitek, Plakáty & tisk, Facebook profilovka, 3D grafika, Ilustrace, Prezentační videa, Tvorba a úprava videa, Video efekty, Natočení videa, Intro, Webová analytika, Tisková grafika, WordPress, Animovaná videa, Instagram odběratelé
Jsem Vám k službám
Garantujeme spokojenost nebo vrácení peněz.
12 hodnocení
Členem od 14. dubna 2016

 

 Jsem grafik / designer a tvůrce s citem pro vizualizaci Vašich projektů. Mám několika leté zkušenosti v oblasti webové grafiky, tiskové grafiky, tvorbě video reklam, reklamních teaserů, natáčení svatebních klipů. Dále se přes 5 let intenzivně zabývám také online marketingem a vlastním všechny certifikáty od společnosti Google pro inzerci na Google Ads.

 

Zajímá Vás co dělám každý den?

 

Pro ambiciózní firmy, společnosti a živnostníky. navrhuji špičkové webové stránky, grafické prvy, tiskové podklady, bannery, loga, kompletní corporate identity a mobilní aplikace. Od spolupráce vyžaduji dobrou komunikaci, dodržování termínů a platební morálku. Každý klient je unikát. Ujasním si cíl, rozsah práce a s radostí se vrhnu do tvorby.

 

Chcete semnou spolupracovat? Pojďme do toho :) 

Ukázky práce:

Joby prodejce:

Hodnocení od kupujících
Me

Možná jsem přišel jen v nevhodnou dobu, nebo se komplikovanějším zadáním, ale když návrh, který jsem dostal až několik dní po termínu vůbec nesplňoval požadavky například na to aby byl mobile-first, nebo nebo dalších spoustu nedostatků. Ještě ten den jsem odeslal podrobnější popis toho co jsem očekával a další reakci jsem dostal až po 8 dnech a to formou dotazu, který byl úplně mimo, takže komunikace 8.

reaguje

Dobrý den, Bohužel zadání bylo tak trochu nejasné a ve výsledku jsem Vám za pár korun vytvořit profi Landing Page, při které jste mi řekl, že ji nechcete, že chcete jen balíček karet :) Asi budete potřeboval "Juniornějšího" grafika, který lépe porozumí Vašemu zadání.

Filip Nero

Maximální spokojenost

reaguje

Děkuji :)

Mi

dobré

reaguje

Děkujii

Ku

OK, dodáno.

reaguje

Děkuji

Ka

ano, děkuji.

reaguje

také děkuji :)

underkocour

Parada, diky

reaguje

Děkuji :)

Ps

Dobrý den, omlouvám se, měli jsme toho hodně. Grafiku jsem již i začali kódovat podle PNG. PSD samozřejmě zašlete, za mě je to ok.

reaguje

Děkuji!

Ps

Děkuji! Je to skvělá práce!

reaguje

Děkuji

St

Je to moc hezké. Poprosím o zaslání PSD souborů.

reaguje

Děkuji za spolupráci!