Za kvalitou si stojíme. Při nespokojenosti vrátíme peníze a dáme 200 Kč navrch!

Stovkomat poptávky

Nenašli jste Job, který jste hledali, nebo máte specifické požadavky? Stovkomat poptávku jsou zde pro vás.
Založte si poptávku a my ji pošleme nejvhodnějším prodejcům. Ti vám odpoví s konkrétní cenou a termínem dodání.

Poptávka:

Mu
Muf7
Vloženo
16. 5.
Uživatel preferuje
Rychlé dodání

Kategorie: MS Office

Dobrý den. V Excell Office 2011 pod OS X Mac mám udělanou tabulku. Do tabulky zapíši zboží a následně mi to přidá do databáze veškeré údaje na prodejce. Pak zapíše zboží do skladu pak mi to vytiskne popisku pak zapíše do kasy jako výdej. Dále Kupní smlouvu - prostě vše v jednom. Problém je že potřebuji přejít na Office 2019 vše jsem si přepsal a funguje ale ! Když zadám zboží a dám uložit tak mi to napíše že soubor s kasou není vidět a tedy nelze uložit. Když celý přepsaný soubor otevřu na office 2011 tak to vše uloží včetně Kasy. Je potřeba se vyznat v makrech pod Office. Jde tedy oto aby vytvořená tabulka v excelu viděla soubor kasa i pod office 2019.

Příloha:

Hy
Hyacint Labakan
Vloženo
13. 5.
Uživatel preferuje
Vysokou kvalitu

Kategorie: Facebook ostatní

Dobrý den, ve Facebook Business(Meta) potřebuji profesionálně nastavit reklamy. Měřitelnost, A/B tetsování, zacílení, vložit grafiku, odkaz atd. atd. Umí někdo? Děkuji

Příloha:

Me
Melanie Poduskova
Vloženo
13. 5.
Uživatel preferuje
Nízkou cenu

Kategorie: Instagram odběratelé

Hledám správce polského a německého instagramu. Příspěvky jsou již v čj vytvořené - stačí přeložit, zveřejnit, vytvářet stories a komunikovat se zákazníky.

Příloha:

Pe
Petra Veselková
Vloženo
11. 5.
Uživatel preferuje
Rychlé dodání

Kategorie: Tvorba a úprava videa

Dobrý den, poptáváme: 2-3 minutové firemní video o společnosti Do 14 dní (do 25.5.22) Podklady dodáme Video by mělo být o firmě, výstižných heslech, o efektech, o produktech, našich realizací, našich top partnerů, a hlavně o e-shopu (jsme zaměřeni na online prodej). Bez muziky, bez herců Prvotní představa Úvod videa: Logo s claimem Foto firmy heslo 25 let na trhu E- shop - průvodce po webu (klikání na jednotlivé kapitoly - produkty - efekty přiblížení /vzdálení) https://www.verkon.cz/ Nábytek+ jejich nákresy 360tky fotky výrobků, nábytku Loga top výrobců a k tomu ukázka jednoho jejich produktu Interiér Fotografie zaměstnanců + prodejny + skladů (případně vámi natočené video "procházka po firmě") +Heslo vlastní řidiči pro dopravu objednávek Informace o náhradním plnění klik na web, logo asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR +info o zaměstnávání ozp Klik na web kariéru Video bude promítáno na TV ve velikosti 55 úhlopříčky. Předem děkuji za nabídky. S pozdravem. Petra Veselková

Příloha:

Ji
jirikoz
Vloženo
6. 5.
Uživatel preferuje
Vysokou kvalitu

Kategorie: Ostatní

Zabezpečení routeru + vysvětleni, nastaveni kamer v routeru pro vzdálený přístup. (veřejná ip + huawei router LTE )

Příloha:

SE
SEOmarkets
Vloženo
4. 5.
Uživatel preferuje
Rychlé dodání

Kategorie: Tvorba a úprava eshopu

Provozuji eshop na prestashopu, google marchant centrum mi zastavilo reklamy a požaduje přidání „ podatribut [země (podatribut atributu [doprava]). Dokáže mi někdo s tím pomoct?

Příloha: